У Франківську збирають продуктові подарунки для самотніх людей

Сьогодні, 23 грудня, на Вічевому майдані в Івано-Франківську відбулась соціальна акція “Давайте творити добро разом”.

Захід спрямований на збір продуктових подарунків до новорічних та різдвяних свят для одиноких людей похилого віку, які перебувають на обліку міського територіального центру.

“Така акція вже відбувається вдруге. Того року ми зібрали 55 подарунків, зараз уже є 45, думаємо цього року буде більше. У пакетах є олія цукор, борошно, гречка та макароні вироби”, – розповіла Мар’яна Циганіна, голова громадської організації “Віолла”.

На події хочуть зібрати 100 продуктових наборів вартістю 100 грн. кожен та подарувати самотнім бабусям і дідусям, які так цього потребують. Молодь міста провела концертну програму для усіх, кому подобається така ідея, а також будуть вручені подарунки для бабусь та дідусів.

“Ми показали сценку про те, наскільки важливо батькам слухати своїх дітей. Ми стараємося завжди долучатися до таких акцій, і хочемо донести дітям про важливі питання сьогодення. Я вважаю, що така акція дуже потрібна, адже потрібно шанувати і поважати старших людей”, – каже керівниця дитячої школи “MovieX” Уляна Варнава.

Ольга Мельнікова, головний спеціаліст відділу молодіжної політики Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради додала, що на цій події хочуть показати молоді, що не потрібно забувати про старше покоління, адже ніхто з нас не знає, як зустріне старість.

Читайте також: “Містечку милосердя” подарували 15 000 гривень з нагоди 15-річчя

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!