У Франківську зібрали кошти для померлої від чадного газу сім’ї, але похорон відкладається

В Івано-Франківську за короткий термін зібрали кошти для поховання родини, яка отруїлася чадним газом у квартирі. Нагадаємо, трагедія сталася 30 грудня, у квартирі знайшли тіла цілої родини – матері, батька та чотирьох дітей. 

З’ясувалось, що загинула сім’я відомої поетки, цілительки, психолога Русани Гордієнко. Вона була також засновницею психодраматичної студії “Чарунка”. Русані було всього-на-всього 39 років, а її чоловікові Вогнедару – 27. Дітям було 14, 10 та 3 роки, а наймолодшій – не було навіть і року.

Читайте продовження: Ставтесь до версій обережно: “надзвичайники” прокоментували загибель сім’ї Гордієнків

Про припинення збору коштів у соцмережі повідомила Людмила Лінник:

“Дорогі мої і прекрасні Люди! Дякую вам! ВИ ПРЕКРАСНІ. 
Ми припиняємо збір коштів на поховання Русани, Вогнедара, Ївги, Озара, Ведани та Тівер. 
Станом на зараз – грошей є достатньо. Я не готова озвучити вам точну суму, бо гроші ще продовжують надходити, і ми не можемо порахувати готівку”, – йдеться у дописі.

Вона також зазначила, що похорон родини відкладається через певні труднощі:

“У зв’язку з тим, що ведеться слідство (відкрито кримінальне провадження) ускладнюється процедура збору необхідних паперів/довідок для поховання. Крім того, у новорічну ніч сталося кілька смертельних ДТП, і працівники моргу не встигають підготувати тіла до поховання.
Словом, сьогодні тіла не віддадуть. Усе затягується, і ми не готові зараз сказати на скільки”, – повідомила Людмила Лінник.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!