У Галичі міркували, як легалізувати виплати заробітної плати

В умовах сьогодення нагальним стає питання щодо забезпечення дотримання соціальних гарантій, в першу чергу легалізації виплати заробітної плати, підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

У Галицькій РДА зазначають, що, на жаль, сьогодні виплата нелегальної заробітної плати все більше набуває характеру соціального явища, ослаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тому легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на сьогодні є одним з найпріоритетніших напрямків роботи районної державної адміністрації.

27 жовтня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Канюка провів спільне засідання районної комісії з питань легалізації заробітної плати та робочої групи з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати за участю головного державного інспектора Управління Держпраці в Івано-Франківській області Тараса Кульчицького.

За результатами спільного засідання районної комісії з питань легалізації заробітної плати та робочої групи з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати керівникам рекомендовано упорядкувати трудові відносини з найманими працівниками та дотримуватись законодавства з питань праці.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!