У Галицький  парк привезли двох лисиць

 Нещодавно у Центр реабілітації диких тварин Галицького НПП привезли двох лисиць.

Тварин доставляли з колишньої зоозони на Монастирському острові в Дніпрі до Галича місця призначення в спеціально обладнаному транспорті з кондиціюванням, з витримкою належного температурного режиму, повідомляє Галич давній та сучасний.

Завідуюча зоозони Надія Монастирська сподівається, що тваринам у новому місці буде значно краще. “Лисиці Максим і Лізка жили тут 11 і 12 років. Вони чіповані, щеплені, вся ця інформація вказана в їх спеціальних паспортах. Доглядала за ними, годувала. Уже рік, як почали розвозити по різних зоокуточках України наших підопічних, настав час зміни місця проживання і для лисиць. Трохи сумно, але вже змирилася, що і вони поїдуть від нас”, – додала пані Надія.

У травні минулого року ухвалили рішення про закриття зоозони на Монастирському острові, оскільки умови в ній не відповідали нормам і правилам утримання тварин. Звірів поступово вивозили. У лютому цього року однією з останніх вивезли шестирічну ведмедицю Лялю. Її відправили в Синевірський реабілітаційний центр бурих ведмедів.

А нові мешканці Центру, лисиці Максим і Лізка, наразі вже прибули у Центр реабілітації диких тварин Галицького НПП та обживаються на новому місці.

Нагадаємо, Галицький парк поповнився маленькими косулями

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!