У Городенці планують створити музей Героїв Небесної Сотні

Про те, що в Городенці може з`явитися музей Героїв Небесної Сотні йшлося на останньому засіданні Городенківської міської ради 16 листопада.

До депутатів звернувся Іван Григорчук від громадського об`єднання “Правиця”. Він зазначив, що місто потребує створення такого музею для збереження пам`яті, і зайнятися цим мають, безумовно, молоді люди:

“Нам потрібний такий музей, за його фінансування готова взятися кредитна спілка. Кому, як не вам, зберігати і передавати історію України?”, – зазначив Іван Григорчук.

Депутати одноголосно погодилися з тим, що такий музей у місті створити варто, але якщо вже братися за таку справу, то робити це потрібно відповідально:

“Якщо робити музей – то сучасний: мультимедіа, 3D, варто писати проект, може вийде залучити фінансування з-за кордону. За це потрібно братися відповідально”, – переконаний в.о. міського голови Любомир Музичка.

Депутати вирішити поки що не віддавати якесь приміщення під музей, а трішки зачекати. У місті проводитимуть вибори нового голови, можливо, буде створена громада. Будуть звільнені деякі приміщення, знайдуть місця для державних установ, тоді ж пошукають місце для майбутнього сучасного музею.

Нагадаємо, Алею на честь Небесної сотні заклали на Надвірнянщині

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!