Сьогодні, 26 грудня, у Калуші відбулося засідання бюджетної комісії Калуської міської ради.
На засіданні бюджетної комісії розглянули питання про фінансування міських програм за кошти бюджету.
Так, при розгляді Програми утримання об’єктів благоустрою та дорожньо-мостового господарства міста Калуша на 2016 рік, депутати згадали про проблему безпритульних тварин, повідомляють “Вікна“.
Зокрема, голова бюджетної комісії, депутат міської ради Юрій Тимків зауважив: чимало калушан скаржаться на агресивних бродячих собак.
“Ми можемо вирішити цю проблему упродовж року”, — вважає депутат.
Він наполягав: законодавство дозволяє умертвляти безпритульних тварин та їхні «виводки», але лише за допомогою спеціальних ін’єкцій.
“Пропоную порахувати, скільки у Калуші бродячих тварин, особливо — агресивних. Скласти план, скільки потрібно кошів, щоб закупити медичний препарат. Скільки коштує одна ін’єкція?” — цікавився депутат.
Представник від КП «Екосервіс» повідомила: вартість препаратів — це одне питання. Інше — потрібна ліцензія на зберігання препарату, яка коштує у межах 40 тисяч гривень. Такої не має навіть Івано-Франківськ, — наполягала вона.
На думку Юрія Тимківа, виготовивши ліцензію, Калуш може створити і прибуткове підприємство, тобто, надавати послуги іншим містам.
“Існує ще одна проблема: куди дівати трупи собак, — поцікавився начальник УЖКГ Калуської міської ради Юрій Рекунов. — Раніше була яма Беккереля, проте її закрили. Потім ми возили до Коломиї — люди там протестували. Почали возити до Тернополя, потім були ще пропозиції. Але проблема — залишається. Взимку вона не настільки нагальна”.
Також Юрій Рекунов повідомив: вартість однієї ін’єкції — у межах тисячі гривень.
На засіданні комісії вирішили опрацювати цю пропозицію до прийняття бюджету.