У Калуші міська поліклініка змінила статус

Вчора, 26 лютого, у Калуші зареєстровано комунальне некомерційне підприємство «Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Досі він мав статус комунального закладу, але наприкінці минулого року сесія Калуської міської ради прийняла відповідне рішення.

Необхідність зміни статусу медичного закладу – важлива умова для того, щоб він міг отримувати фінансування з держбюджету після того, як на первинній ланці буде остаточно впроваджено медрефомру, інформують “Вікна”.

Як повідомив головний лікар міського центру Михайло Гаврилишин, через реєстрацію нового закладу працівники отримають офіційне попередження про звільнення. Водночас їм запропонують укласти строковий трудовий договір.

«Той, хто укладе такий договір, буде і надалі нормально працювати, хто не захоче, то це його справа. Думаю, переважна більшість працівників погодяться працювати у нових умовах», – вважає головний лікар.

Між тим зміна статусу медичного закладу може привести і до зміни керівника. Як повідомила заступник міського голови Наталка Табачук, на цьому етапі міський голова своїм розпорядженням має призначати виконуючого обов’язки головного лікаря. Далі буде оголошено і проведено конкурс на посаду керівника міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Читайте також: Мороз та ожеледь: в одній з франківських лікарень десяток звернень через негоду

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!