У Калуші пропонують заборонити піротехніку

Сьогодні, 15 січня, на офіційному сайті Калуської міської ради зареєстровано петицію із пропозицією заборонити використання піротехніки.

У ній, зокрема, йдеться, що використання піротехніки варто заборонити, оскільки у місті є багато учасників АТО, які вдосталь наслухались вибухів.

«Після випадку травмування дівчини у місті Івано-Франківську піротехнікою, а також через постійні вибухи петард, салютів в різний час і в різних місцях, які лякають літніх людей, маленьких дітей і звичайних перехожих. Крім того, у місті є багато учасників АТО, які, на мою думку, вдосталь наслухались вибухів. А також, щоб уникнути травмувань, адже зазвичай в більшості випадків петардами бавляться діти. Заборонити використання петард, салютів. А правоохоронцям і працівникам міської варти запобігати випадкам використання піротехніки», – йдеться у петиції.

Для того, щоб це звернення було розглянуте міської владою, необхідно, щоб упродовж  90 днів його своїми підписами підтримали щонайменше 150 калушан, інформують “Вікна”.

Нагадаємо, в Івано-Франківську під час відкриття ялинки від петарди постраждала студентка. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!