У Калуші волонтери облаштували точки самообслуговування, де можна придбати маски

Калушанка Світлана Чоловська разом з командою волонтерів продовжують шити медичні маски, які безкоштовно віддають у ФАПи, поліклініки, лікарні. Віднедавна маски почали й продавати. А пенсіонери можуть взяти собі безкоштовно.

Волонтерка Оксана Чернега зазначила, що шити маски в теперішній час їй важко, повідомляють «Вікна».

“Я кожного дня шию приблизно по 50 масок в день. Це дуже важко, бо в мене не промислова машинка, а звичайна. Голка тупиться, машинка виходить з ладу, нитка рветься. Шию, зазвичай, довго. Сьогодні лягла спати аж о третій годині ночі”, – каже Оксана.

Жінка розповіла, що ідея точок із масками у «Гостинному домі» належить Світлані Чоловській. Це зручно, адже люди з центру і «посьолку» будуть мати поблизу місця, де можна придбати маски. За прилавком немає продавця, адже продаж здійснюється за принципом самообслуговування.

Оксана Чернега розповіла, що такий продаж розрахований на людську совість. Тобто, людина взяла маску і поставила гроші. Вартість засобів захисту старалися зробити доступною.

“Ціна звичайної маски — 25 грн, дитячої — 20 грн. Пенсіонер, який має пенсійне посвідчення, може взяти собі дві маски безкоштовно, бо вони мають маленькі пенсії і до того ж ці люди в зоні найбільшого ризику”, – каже волонтерка.

До теми: у Франківську збирають кошти на маски для онкохворих дітей

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!