У Калуші запрацював молодіжний клуб «Студ-центр»

На його презентацію до ПК «Мінерал» завітали студенти з усіх навчальних закладів міста. У заході також узяли участь представники управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Калуської міськради, центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та ПК «Мінерал», які й стали ініціаторами створення такого клубу.

“Ідея створення молодіжного «Студ-центру» у нас визріла досить давно, проте тільки зараз її вдалося втілити в життя, – зазначає методист ПК «Мінерал», керівник любительського об’єднання «Студ-центр» Уляна Полицька. – Ми хочемо, щоби студентство міста співпрацювало і саме наш клуб повинен допомогти їм активізуватися, щоби студенти показали: вони – це сила, це наше майбутнє”.

За її словами, основною метою діяльності молодіжного клубу є сприяння розширенню світогляду молоді, можливості участі студентства у всеукраїнських процесах розвитку демократії та громадянського суспільства в місті, підвищення правової, політичної, духовної культури студентів, сприяння реалізації наукового, творчого, політичного, організаційного та іншого потенціалу молодих людей, сприяння створенню умов для організованого дозвілля та спілкування, захист законних соціальних, економічних, культурних інтересів студентів, інформує Радіо “Шанс”.

“На жаль, у нашому місті не вистачає місця для студентів. Втілити будь-яку ідею в реальність ми не можемо, бо нам якраз не вистачає таких проектів, як молодіжний «Студ-центр». Нам важливо, щоб ми зараз об’єдналися. Я думаю, що це буде досить грандіозний проект, що ми зможемо втілювати свої мрії, плани, ідеї, зможемо сформувати себе як особистість, розвиватися, зорганізовувати різноманітні розважальні програми. У нашому місті, на жаль, цього якраз і не вистачає”, – зізналася голова самоврядування Калуського коледжу культури і мистецтв Вікторія Вагілевич:.

Серед основних форм роботи «Студ-центру» – організація та проведення зустрічей, диспутів, семінарів, брейн-рингів, майстер-класів. Проте, студенти внесли й свої пропозиції. Зокрема Євген Просяновський акцентував увагу на необхідності створення в місті школи сучасного танцю, а Каріна Литвинська зосередилася на проведенні творчих вечорів, адже серед студентів є чимало поетів, вокалістів та музикантів.

Нагадаємо, У Франківську студенти-медики проведуть акцію «Місто пісень».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!