У Калуській районній лікарні троє медсестер захворіли на коронавірус

Станом на 8 квітня у Калуській районній лікарні є троє медсестер хворих на коронавірусну інфекцію.

Стан однієї медсестри — задовільний, двох — середньої важкості. Про це розповіла заступниця головного лікаря районної лікарні Богдана Кудла, пишуть «Вікна».

Незважаючи на те, що лікарня з 1 березня приймає на лікування пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію та надає медичну допомогу хворим з пневмоніями, у тому числі і з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції, заклад не включили до переліку лікарень першої хвилі для лікування хворих з COVID-19.

Відтак лікарня не отримає від держави коштів на доплати медпрацівникам, медикаментів, засобів захисту тощо. 3 квітня колектив лікарні направив звернення до влади з вимогою до 7 квітня вирішити питання оплати праці, забезпечити працівників засобами індивідуального захисту та забезпечити лікарню тест-системами для 100% тестування медичних працівників.

Проте станом на 8 квітня жодних рішень про включення районної лікарні до переліку закладів першої хвилі не прийняли. Це означає, що лікарня не отримає від держави підтримки, а медичні працівники залишаються позбавленими доплат і захисту. Медики навіть погрожували не приймати хворих на коронавірус.

Станом на ранок 8 квітня в районні лікарні є 62 пацієнти з пневмоніями і колектив закладу продовжує виконувати свої обов’язки. Проте люди вже доведені до відчаю, кажуть у райлікарні.

Читайте також: Калуську ЦРЛ планують включити до списку опорних для лікування COVID-19

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!