У Коломиї побудують завод на 8150 робочих місць

Завод побудує німецька компанія “LEONI”

Про це на своїй сторінці у соціальні мережі Facebook повідомив директор департаменту з євроінтерграції та розвитку туризму Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк.

“8150 нових робочих місць. Цим неможливо не поділитися, друзі, німецька компанія “LEONI” збудує новий завод в Івано-Франківській області (Коломия). Це величезна подія для України та найбільша інвестиція за всю історію нашої області (а конкурували за проект із Львівською)”, – написав Романюк.

Завод буде споруджено у 2017, вже через рік буде набрано 800 працівників і до 2021, згідно оптимістичних планів, кількість працівників становитиме 8150 чоловік.

“Робота з LEONI велася ще з минулого року. Немає нічого кращого, коли бачиш плоди своєї праці. Дякую, насамперед, керівництву, своїм працівникам та всім за прикладені зусилля та результат. Ми зробили неможливе”, – додав директор департаменту.

Зокрема, за його словами, це є чудовим прикладом роботи майданчика “Єврокарпатська Ініціатива” та сигналом для майбутніх інвесторів, щодо інвестиційної привабливості України та Прикарпаття.

Нагадаємо, що на Коломийщині спиртзавод псує воду в криницях місцевих жителів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!