У Коломиї відремонтували ізолятор тимчасового тримання

Сьогодні, 18 липня, у Коломиї, після ремонту, відкрили перший облаштований за європейськими стандартами ізолятор тимчасового тримання.

Всередині вісім камер, у кожній з яких можуть утримуватися від 1 до 3 осіб. Розрахований ізолятор на 18 осіб, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Крім того, в ньому є медичний кабінет і кімната для побачень. Усі камери обладнані санвузлом, необхідними меблями та телевізором. В охоронній системі закладу використали сучасне технічне обладнання, яке дозволяє ефективно організувати цілодобове відеоспостереження, зв’язок і пожежну сигналізацію.

Затриманих забезпечуватимуть триразовим харчуванням, у душовій кімнаті є гаряче водопостачання, а всі приміщення ІТТ опалюються автономною котельнею.

«Від сьогодні коломийські правоохоронці мають у своєму розпорядженні ІТТ європейського зразка. Що стосується правопорушників -вживаються заходи, передбачені законодавством. Основне завдання – забезпечити затриманих перебування на тих умовах і в тому порядку, які визначає закон», — каже очільник поліції Прикарпаття Володимир Голубош.

Як зауважила представник Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Івано-Франківській області Крістіна Тягур, новий ІТТ відповідає рекомендаціям Європейського комітету протидії тортурам, а його відкриття в Коломиї спростить роботу у сфері утримання осіб затриманих в порядку ст. 208 КПК України на території області.

Для роботи працівникам виділили службове авто «Форд Транзит». Новий ізолятор тимчасового тримання вдалося відремонтувати завдяки співпраці поліції та місцевої влади в рамках програми профілактики злочинності.

До теми: З Франківщини видворили іноземця, який був “наглядачем” у в’язницях.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!