У Крихівцях озвучили світлофор

Ще одна ділянка дороги стане безпечнішою. Віднині рух на вул. Крихівецькій (на перетині з вул. Сонячною в селі Крихівці) став регульованим. Новий світлофор зі звуковим оповіщенням встановили в найбільшому приміському селі. Його встановлення стало можливим завдяки фінансуванню з міського бюджету.

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що створення безпеки та зручності для жителів – завжди в пріоритеті. Саме тому вирішили не обмежуватися приєстроєм світлового регулювання. Вперше в Івано-Франківську використали голосовий запис на обох пішохідних переходах, що оголошує про початок руху із зазначенням назви вулиці, що значно спростить пересування людей із вадами зору.
Сільськитй голова Крихівців Мирон Гаргат наголосив, що вулиця Крихівецька – одна із найбільш насечених автомобільним трафіком вулиця, де часто трапляються дорожно-транспортні пригоди. Саме тому, за його словами, встановлення світлофору на цій ділянці продиктоване необхідністю.
Варто зазначити, що з появою нового світлофору, селян очікує ще одна приємна новина. Автобусний маршрут №37К зможе розвертатися в с. Крихівцях без заїзду в Драгомирчани, що дозволить зменшити пасажирозавантаженість автобусного таксі.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!