“У критичних ситуаціях люди мають отримати медичну допомогу оперативно”, – голова ОДА Денис Шмигаль

Сьогодні, 28 серпня, голова Івано-Франківської облдержадміністрації провів виїзну нараду щодо завершення реконструкції приміщення Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Посадовець зазначив, що підключення електроживлення, автоматичної пожежної сигналізації та проведення інших робіт повинні бути завершені в найкоротші терміни.

«Ми маємо необхідне фінансування і всі передумови, щоб центральна оперативно-диспетчерська служба розпочала функціонувати протягом кількох тижнів. Йдеться передусім про оперативність надання невідкладної допомоги людям, а по суті – про збереження життя громадян у критичних ситуаціях», – наголосив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що вчора під час щотижневої апаратної наради у голови облдержадміністрації було розглянуто проблемні питання медичної галузі Івано-Франківщини.

Очільник Прикарпаття висловив незадоволення роботою керівництва департаменту охорони здоров’я ОДА, а також повідомив, що йому надійшли відповідні документи. Йдеться про лист від Держаудитслужби, яка провела аналіз діяльності та виявила низку порушень зі сторони департаменту.

Зокрема, неналежно проводилася робота щодо забезпечення хворих препаратами інсуліну. При цьому в звіті про виконання програми подана неправдива інформація.

Окрім того в листі Спільного представницького органу об’єднань профспілок йдеться про критичну ситуацію в області із виплати заробітної платні працівникам закладів охорони здоров’я.

Як з’ясувалося, найгірший стан справ в Івано-Франківській області, де заборгованість уже становить більше 20 мільйонів гривень.

Читайте також: Два місяці бюрократії: Денис Шмигаль розповів про проблеми в Івано-Франківській ОДА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!