У Львові спалили автомобіль журналістки “Радіо Свобода”

Опівночі, 30 січня, у Львові невідома особа підпалила автомобіль, що належить журналістці “Радіо Свобода” Галині Терещук. Ніхто не постраждав.

За словами свідків, до машини підійшла людина з закритим обличчям, поклала під щітки на лобовому склі автомобіля пакети, підпалила їх і втекла. Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Поруч із підпаленим автомобілем знаходились інші машини, але вогонь на них не перекинувся. Пожежники його погасили. Автомобіль знищений.

Журналістка звернулась із заявою у поліцію. Зараз тривають слідчі дії і поліція вивчає різні версії підпалу. Галина Терещук відкидає будь-які побутові версії, що могли б стати підставою для злочину. Вона зазначила в коментарі виданню “Твоє місто”, що не має жодних здогадів, кому, навіщо і з якою метою треба було підпалити її машину.

“Я це точно не пов’язую із земельними, майновими, побутовими, соціальними та іншими приватними справами, тому що у мене такого немає. Це не може бути якась помста. Я це категорично відкидаю. Не було і якихось публікацій із образами конкретних людей, такого на “Радіо Свобода” не може бути, тому це відпадає”, – сказала вона.

Також Галина Терещук додала, що не отримувала жодних погроз чи натяків на те, що таке може статись – ані дзвінків, ані повідомлень.

“Я сама хочу знати, для чого це зроблено, яка мета переслідується. Сподіваюсь, що поліція і СБУ допоможуть, і я матиму відповіді на ці питання”, – сказала вона.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!