У Маняві розпочав роботу літній мовний табір

Сьогодні на базі Манявського навчально-виховного комплексу, що в Богородчанському районі, розпочав роботу літній мовний табір з поглибленим вивченням англійської мови в рамках проекту «Go Camp – 2017», ініційований громадською організацією «Go Global».

Урочисте відкриття мовного табору відбулося за участю начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Івана Дрогомирецького, сільського голови с. Манява Володимира Монастирецького, жителів села, учителів та учнів.

В роботі табору візьмуть участь волонтери «Go Camp – 2017», подружня пара Сьюзен та Джон Коппедж, які проживають у місті Лонгв’ю, штат Техас, США ( Longview, Texas).

Діяльність мовного табору буде спрямована на формування в учнів навичок здорового способу життя. Адже, як кажуть англійці словами Шекспіра, “Health is above wealth” (Здоров`я дорожче від золота). Головне завдання учителів та волонтерів – переконати вихованців, що вивчати англійську мову легко і просто, що таборування може бути веселим, розважальним та яскравим.

Літній мовний табір з поглибленим вивченням англійської мови завершить свою роботу 23 червня.

Нагадаємо, Літній відпочинок у дитячому таборі обійдеться від 230 гривень на добу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!