У МОН виявили випадки неспівпадіння результатів ЗНО

Міністерство освіти і науки заявляє про виявлення випадків неспівпадіння та недостовірності результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що було проведено у 2014-2015 роках.

Про це йдеться у повідомленні, поширеному прес-службою відомства 22 березня.

У Міносвіти повідомляють, що проведення технічної перевірки достовірності результатів ЗНО в Українському центрі оцінювання якості освіти було здійснено робочою групою відомства згідно з відповідним запитом Генеральної прокуратури.

За вказаними ГПУ номерами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, членами робочої групи було проаналізовано 859 робіт абітурієнтів 2014-2015 років, шляхом зіставлення результатів автоматизованої обробки сертифікаційних робіт на відповідність оригіналам бланків відповідей, наданих регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Також у відомстві зазначили, що ознаки невідповідності було виявлено у 185 роботах учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року та 234 – 2015 року.

Разом з тим, у МОН повідомляють, що з метою мінімізації ризиків будь-якого втручання до системи у майбутньому в УЦОЯО вжито низку заходів, зокрема, оновлено кадровий склад ІТ-підрозділів, чітко розмежовано функції розробників програмного забезпечення, її експлуатантів та адміністратора системи безпеки, впроваджуються нові технології забезпечення цілісності та достовірності інформації тощо.

testuvannya

Нагадаємо, влітку тисяча франківських випускників проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!