У Микитинцях до дитсадка “Янголятко” пішли перші вихованці

Сьогодні, 26 грудня, в приміському селі Микитинці перші вихованці нового ДНЗ «Янголятко» переступили поріг садка. Нині – 60 дітей, завтра вихователі планують зустрічати ще більше. Це так званий адаптаційний період. А загалом, заклад розрахований майже на півтори сотні дітей (1 ясельна і 4 дошкільні групи).

«Перший день важкий, але цікавий! Нарешті наш садок ожив. Надіємось, що дітям тут буде так само комфортно, як вдома. А ми старатимемось, щоб забезпечити такі умови. З нагоди свята, у нас були гості з солодкими подарунками від Миколая» – розповіла директор садка Галина Сич.

Усі вихователі та батьки, які привели сьогодні в садок дітей, вражені наповненням закладу. Всі іграшки – нові, яскраві стіни та меблі, цікавий навчальний матеріал. Нагадаємо, що ДНЗ вдалось звести з нуля лише за 3 роки. І це велике досягнення, яке стало можливим завдяки співпраці міської та сільської рад. Він став 5-м садком, який збудували на території приміських сіл. Таким чином, тепер кожне село має свій ДНЗ. Це не лише забезпечило громаду елементарним – дошкільною освітою, але й значно розвантажило міські садки.

«Я дякую сільському голові Михайлу Сіщуку, депутату Петру Гавришу обласній раді на чолі з Олександром Сичем, бо без їхнього сприяння цього садка може й не було б. Це велика справа, результат якої десятиліттями послужить нашим дітям. Розвиток мережі закладів освіти – пріоритетне завдання для Івано-Франківська», – підкреслив міський голова Руслан Марцінків.

Він також додав, що були певні проблеми з забезпеченням газопостачання до закладу, тому й не вдалось раніше розпочати тут навчання. Проте тепер діти мають змогу відвідувати теплий та затишний, один з найкращих садків міста.

Нагадаємо, Марцінків хоче, щоб після святкових концертів франківці разом колядували

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!