У Надвірній представили нового очільника РДА

Сьогодні, 2 грудня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка представила громаді Надвірнянського району  голову районної державної адміністрації Володимира Паська.

Нагадаємо, Зеленський призначив голову Надвірнянської РДА.

Новопризначеному керівнику Марія Савка окреслила першочергові та невідкладні завдання, серед яких завершення реформи децентралізації, боротьба з корупцією, та ліквідація районної державної адміністрації.  Ця структура буде працювати ще рік. Тому важлива співпраця з головами ОТГ для того, щоб досвід службовців був збережений для громади і держави.

Посадовець також звернула увагу на питаннях відновлення доріг і мостів, адже 2020 рік в області визнаний роком ремонту доріг і мостів.

Володимир Пасько висловив подяку президенту України та керівництву облдержадміністрації за виявлену честь та зауважив, що вважає це призначення для себе справжнім викликом та випробуванням.

«Я прикладу максимум зусиль, щоб не розчарувати та виправдати сподівання. Пріоритетними завданнями для мене є: успішно завершити на місцевому рівні реформу децентралізації, медичну та освітню реформи, забезпечення цільового використання бюджетних коштів. Переконаний, що єдиною командою ми досягнемо успіху та покращимо ті показники, які на сьогодні має район» – зазначив Володимир Пасько.

Нагадаємо, Денис Шмигаль окреслив завдання для новопризначеного керівника Рогатинської РДА.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!