У Надвірній розподілили бюджет участі

У Надвірнянській міській раді впровадили Громадський бюджет або Бюджет участі, на реалізацію таких заходів виділено 250 тисяч гривень.

У бюджеті міста передбачено кошти на реалізацію одного великого – 200 000 грн – та одного малого -49900 грн –  проектів.  Всього подано 11 проектів, з них 6 великих та 5 малих. Проекти подавалися в шести категоріях – «Комунальне господарство», «Дорожнє господарство», «Охорона здоров’я», «Спорт», «Культура» та «Інше». Протягом 18 днів громадяни міста на сайті Надвірнянської міської ради мали можливість переглянути та віддати по одному голосові за великий та малий проекти.

За результатами голосування переможцями стали 2 проекти категорії «Охорона здоров’я», які набрали найбільше голосів. Великий проект “Здорова дитина – здорова нація” передбачає придбання медичного обладнання для Надвірнянської дитячої лікарні – кисневого концентратора та монітора пацієнта, автор його Мирослав Длябога. Малий проект “Точний діагноз – успішне лікування” передбачає придбання медичного обладнання для Надвірнянської ЦРЛ – коагулометра для профілактики інсультів та інфарктів, авторка – Любов Каратник. Обидва проекти спрямовані на забезпечення максимально якісного, ефективного та швидкого надання невідкладної медичної допомоги завдяки використанню сучасної апаратури, покращення матеріально-технічної бази Надвірнянської дитячої та центральної районної лікарні шляхом придбання медичного обладнання.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!