У одній із поліклінік Франківська облаштували вбиральні, пристосовані для людей з інвалідністю

В Івано-Франківській міській поліклініці №2 з’явились вбиральні, пристосовані для людей з інвалідністю, що є однією з головних вимог до доступності кожного закладу.

Про це повідомили на офіційному порталі міського голови Руслана Марцінківа.

Як розповіла керівниця Центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук, питання такої вбиральні було надважливим. Працівники медзакладу отримували багато цілком логічних нарікань і скарг щодо цього. Тому, об’єкт спланували ще влітку, оголосили закупівлю і протягом місяця завершили ремонт. Витратили на це приблизно 100 тисяч гривень.

Тепер у поліклініці є простора вбиральня, повністю адаптована для доступності людей з інвалідністю. Крім того, подбали і про мамусь з немовлятами, адже вони теж не мали належно місця у разі неочікуваних ситуацій. У вбиральні поставили пеленальний столик, наповнили його всіма потрібними матеріалами для матері і дитини, які колектив поліклініки просить використовувати ощадно та залишати для інших:

“Медицина це та галузь, яка зараз в усій країні найбільше турбує людей. Головне, щоб місто в контексті реформи робило те, на що може вплинути. Тому ми працюємо, аби умови в закладах були кращими. І тут доступність має бути забезпечена перш за все”, – підсумував Руслан Марцінків.

Нагадаємо, навесні цього року в Івано-Франківській міській поліклініці №5 відкрили капітально відремонтований операційний блок. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!