У Переріслянській ОТГ обмежили час роботи магазинів та кафе

Учора, 23 березня, відбулася чергова сесія Переріслянської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Із 24 депутатів на засіданні присутні 21 та голова Іван Мельник. На порядку денному 19 питань, розгляд заяв та різне. Розглянули питання про дотримання правил торговельного обслуговування населення на території громади.

Нагадаємо, обговорили зміни в структурі та штатному розписі будинків культури та бібліотек.

Під час засідання дільничний інспектор Томин Василь закликав депутатів реагувати на ситуацію довкола. Якщо хтось бачить порушення, бійки, продаж неповнолітнім алкоголю звертати увагу, писати заяву.

«Доки немає заяви, я нічого зробити не можу. На анонімні звернення ми реагувати не можем, до відповідальності притягувати також», – пояснює фахівець.

Дільничний зауважив, працює з 9 до 18 години, після цього усі 14 сіл, де працює, об’їхати не може. Відтак чекає на допомогу від органів місцевого самоврядування. А також на свідомість населення.

«Ми маємо створити поліцейську станцію, – каже заступник Василь Гринчак. – До того треба допомогти дільничному навести порядок в громаді».

Голова Іван Мельник наголосив, щоб навести лад слід обмежити час роботи громадських закладів, інакших механізмів у місцевих органів немає. Відтак роботу магазинів запропонували встановити з 8 до 22 години, кафе — з 8 до 23 години, ресторанів — з 8 до 24 години. Крім того, власників зобов’язали дотримуватися чистоти довкола торгових площ, слідкувати за наявністю сертифікатів якості, ретельно слідкувати за тим, щоб алкоголь та тютюнові вироби не продавали неповнолітнім. За порушення правил буде передбачена відповідальність. Рішення вступить в силу з 1 квітня цього року.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!