У понеділок до Івано-Франківська мають надійти 300 експрес-тестів для діагностики коронавірусу

Сьогодні, 20 березня, о 09:00 міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків знову розповів про стан справ у місті під час карантину. 

Мер розповів, що у всіх пацієнтів Івано-франківської обласної клінічної інфекційної лікарні, яких перевіряли на коронавірус, захворювання не виявили. 

“Проте маємо два випадки захворювання. Одна жінка померла, у ще однієї, мешканки міста Тисмениця, діагностували вчора захворювання”, – каже Руслан Марцінків. 

Крім того, міський голова пояснив, що в Івано-Франківську ввели надзвичайну ситуацію для того, щоб більше інформувати та забезпечити медиків всіх необхідним з боку уряду.

“Очікуємо, що наших медиків забезпечать всім необхідним. Отримали партію розчину, щоб дезінфікувати під’їзди, тротуари, його є достатньо. Медикам та комунальникам передали понад 14 тисяч масок та тисячу респіраторів. Також лікарні та поліклініки отримали кошти на халати, дезінфектори та інше необхідне обладнання”, – розповів він. 

Мер додав, що у понеділок до міста доставлять 300 американських експрес-тестів для закладів охорони здоров’я. Каже, що наразі їх є дуже мало – приблизно 20. 

Нагадаємо, станом на 23:00 20 березня в Україні підтверджено 41 випадків COVID-19. Наразі в Україні є 3 летальні випадки. 

19 березня Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка нещодавно померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка приїхала з Франції. Пацієнтка звернулася до сімейного лікаря зі скаргою на дещо підвищену температуру тіла. 

Ще по одному випадку зареєстрували у Харківській та у Львівській областях.

Водночас Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. 

Згодом міський голова Руслан Марцінків повідомив, що у трьох франківців, яких перевіряли на коронавірус, захворювання не підтвердилося. Додав, що в області було 16 осіб з підозрою на коронавірус. 10 випадків не підтвердилося. Підтвердився у жінки, яка померла, а ще 5 – перевіряють. 

В Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.  Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!