У Прикарпатському університеті розповідали про протидію булінгу серед молоді

Начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області підполковник поліції Алла Бойчук взяла участь у семінарі на тему «Правове підґрунтя виховної практики з попередження булінгу та насильства у вищій школі».

Продовжуючи багаторічну традицію зустрічей працівників поліції з наставниками студентських груп одного з провідних вишів краю, Алла Бойчук  проінструктувала кураторів, які працюють з першокурсниками, з питань недопущення та своєчасного виявлення правопорушень у середовищі їх підопічних. Поліцейська ознайомила присутніх зі станом злочинності серед неповнолітніх, і, зокрема, студентства на Прикарпатті, а також навела приклади з практичного досвіду роботи ювенальної превенції краю.

Особливу увагу педагогів Алла Бойчук зосередила на превентивних заходах щодо протидії булінгу серед молоді.  Вона проінформувала про зміни у законодавстві у цій сфері та наголосила на необхідності постійно націлювати молодь на дотримання законності.

У свою чергу організатори семінару Лілія Романкова та Зоя Юрченко подякували очільниці ювенальних поліцейських Івано-Франківщини, запланували наступні заходи за участю поліцейських та зазначили, що відшукати шляхи подолання цієї злободенної проблеми можна лише об’єднавши партнерські зусилля.

Нагадаємо, В Коломиї говорили про боротьбу з булінгом у школах

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!