У Старих Богородчанах відкрили антикафе

1 вересня у Старобогородчанській ОТГ відбулося відкриття Антикафе “StBogoCaff ” – це простір для активних мешканців громади, які прагнуть проведення змістовного дозвілля та розвитку в поєднанні з відпочинком.

Ініціатором реалізації цього проекту є Центр Рівних Можливостей на чолі з головою Lesia Klymiuk Barabash.

Реалізація проекту “Антикафе St. Bogo Caff” в Старобогородчанській ОТГ партнера Програми Dobre стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.

Нагадаємо, на Прикарпатті в небо одночасно випустили 1200 голубів (відео)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!