У Яглуській школі навчатимуться двоє дітей

26 жовтня у Рогатині відбулось засідання 13 сесії районної ради сьомого скликання, в роботі якого взяли участь депутати  Івано-Франківської обласної ради, голова районної державної адміністрації та його заступники, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій.

Розгляд питань порядку денного розпочався із інформації начальника відділу освіти районної державної адміністрації щодо призупинення функціонування Яглуської ЗОШ І ступеня. В ході повторного обговорення даного питання та враховуючи бажання батьків, діти яких мають намір навчатись у Яглуській школі, сесія районної ради підтримала рішення Дичківської сільської ради та не призупинила діяльності вищезазначеного навчального закладу.

На засідання прийшли двоє батьків, діти яких пішли в перший клас  у Яглуській школі. Батьки пообіцяли, що будуть самостійно прибирати приміщення, харчуванням та належними умовами учнів забезпечуватиме сільська рада.

Нагадаємо, На Рогатинщині в навчальних закладах перевірили дотримання температурного режиму

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!