Україна в пісках: У Франківську розповідатимуть про українську діаспору в ОАЕ

7 вересня о 15.00 в прес-центрі «Галицького кореспонденту» (Вул. Пилипа Орлика, 4) відбудеться зустріч із письменником Тарасом Ващуком. Захід проводиться в рамках всеукраїнського туру презентацій його книги «Україна в пісках».

В програмі заходу – розмова не лише про літературу і власне книгу, але й про незвичне арабське суспільство, колорит близького сходу та місце українських емігрантів у ньому. Автор вже 5 років працює за контрактом в Арабських Еміратах й крім публіцистичних статей пише художню прозу (короткі оповідання). Автографсесія і фотосесія будуть з сюрпризом. Хто захоче дізнатися, що таке – гутра, агал і кандора, а також, як відрізнити шейхів різних арабських країн – не пропустіть захід.

Крім Івано-Франківська, автор завітає до Ужгорода (де навчався і працював понад 10 років), Києва (книгарня «Довженко, книги, кіно, кава»), Львова (презентація на Форумі Видавців 17 вересня), та Калуша, де народився.

Тарас Ващук – колишній закарпатський журналіст, публіцист, поет і письменник, народився в Калуші. Закінчив Ужгородський Національний Університет за спеціальністю «Англійська мова та література», вчителював у Сторожницькій ЗОШ, працював у газетах «Закарпатська Правда», «Новини Закарпаття», «Старий Замок. Паланок». З кінця 2012 року працює за контрактом в Дубай (Об’єднані Арабські Емірати). Автор поетичної збірки «Чорна квітка» (2003), лауреат премії «Дебют року в прозі-2007», учасник з’їзду молодих літераторів Ірпінь-2008, дипломант всеукраїнського конкурсу малої прози «Сила Малого-2009», призер конкурсу публіцистичних робіт «Проблеми Національних меншин Закарпаття», лауреат міжнародного конкурсу кротких оповідань журналу «Zeit Glass 2016».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!