“Українське сучасне кіно відродилося”: у Франківську обговорили фестиваль вітчизняного кіно

Сьогодні, 22 грудня відбулася прес-конференція щодо «Днів українського кіно», участь у якій взяли заступник голови правління ГО «Всеукраїнський демократичний форум» Микола Типусяк, прес-секретар КМКФ  «Молодість» Анастасія Пукач, – йдеться на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації.

Як раніше повідомлялося на Прикарпатті стартує культурний фестиваль. Мешканці населених пунктів, де нема кінотеатрів, матимуть змогу безкоштовно переглянути цьогорічні українські прем’єри.

«Рівно рік тому за ініціативи голови Комітету з питань культури і духовності Верховної Ради України Миколи Княжицького був започаткований проект «Дні українського кіно» – безкоштовного показу сучасного вітчизняного кіно у високогірних селах Гуцульщини, де немає кінотеатрів. Близько трьох тисяч глядачів відвідали кінофестиваль у Верховині. Завтра в Карпатах розпочинається черговий фестиваль «Днів українського кіно» і його географія розширюється», – сказав Микола Типусяк.

За словами Анастасії Пугач,  минулого року під час проведення фестивалю виникла думка, що такий проект для міст, де немає кінотеатрів, має здійснюватись по всій країні.

«Сьогодні сучасне українське кіно дійсно відродилося, воно стало якісним, конкурентним та різножанровим. Тому дуже важливо, щоб всі українці, навіть у віддалених містечках, мали змогу його подивитися», – підкреслила Анастасія Пугач.

Окрім цього, глядачі зможуть поспілкуватися з акторами, зокрема із Олегом Москаленком, виконавцем головної ролі у фільмі «Дике поле», Лесею Самаєвою – «Скажене весілля», де вона зіграла роль матері нареченої, та Романом Луцьким, який озвучив одного з героїв у стрічці «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Нагадаємо, Журналісти проводять конкурс на найкращу ялинку України

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!