Український лоукостер не полетить у квітні, як обіцяв

Українська авіакомпанія SkyUp, яка анонсувала запуск своїх рейсів у квітні, не зможе почати польоти в зазначений час.

Про це повідомляє avianews.com.

Причиною затримки є відсутність сертифіката експлуатанта, без якого перевізник не може виконувати польоти. SkyUp планує отримати його в перший тиждень травня.

 Також зміщення графіка початку польотів пов’язане з виконанням фінальних процедур по отриманню льотної придатності на повітряні судна та сертифікаційних перевірок підприємства.

“Літаки проходять періодичне технічне обслуговування, і, на жаль, вихід повітряних суден з форм обслуговування затримується на кілька днів. Отже, зміщені графіки процедур перевірок самих літаків”, – заявив директор SkyUp Євген Хайнацький.

SkyUp вже зареєструвала два літаки Boeing 737-800. Очікується, що до кінця року флот авіакомпанії збільшиться до чотирьох літаків, а в 2022 році – до 12 одиниць.

Раніше повідомлялося, що з квітня 2018 року національний авіаперевізник SkyUp почне виконувати чартерні рейси,  а з травня – внутрішні та міжнародні регулярні рейси.

ТОВ “Авіакомпанія “Скайап” було зареєстровано в червні 2017 року в Києві.

Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював у ряді авіакомпаній – Євген Хайнацький.

Форма власності вказаної компанії – на 100% приватна. Головний акціонер SkyUp – ТОВ “ACS-Україна” Тетяни та Юрія Альбів, яким також належить туристичний оператор JoinUp.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!