Український паралімпієць завоював два золота на Кубку світу

• Український спортсмен-паралімпієць Олексій Денисюк на Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з пошкодженням опорно-рухового апарату здобув дві золотих медалі. Останню нагороду він виборов учора, 23 лютого.

Про це розповіли в прес-центрі Міністерства молоді та спорту України.

В Об’єднаних Арабських Еміратах у місті Аль-Айні триває змагання за нагороди Кубка світу з кульової стрільби серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. У нім беруть участь четверо українських спортсменів-паралімпійців, серед яких вінничанин Олексій Денисюк.

«За підсумками двох останніх змагальних днів в активі національної параолімпійської збірної команди України золотий дубль, який виборов Олексій Денисюк», – йдеться у повідомленні.

Він посій перше місце на п’єдесталі слави завдяки перемозі у вправі зі стрільби на 10 метрів з пневматичного пістолета Р1. Першу свою перемогу він виборов під час стрільби на 25 метрі з малокаліберного пістолета Р3.

Слід наголосити, що учасниками Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату є 75 спортсменів з 20 країн світу. Змагання розпочались 19 лютого 2017 та продовжаться до 28 числа.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!