Українці хочуть “подарувати” Євробачення-2017 Австралії

Перемога на «Євробаченні-2016» все одно залишається за Україною, за Джамалою, цього в нас ніхто не відбере, це її і наш здобуток.

Про це йдеться в петиції, з якою звернулися до президента України.

Зокрема, автор наголошує, що сам міністр фінансів О. Данилюк заявив про те, що в бюджеті України немає коштів для проведення «Євробачення-2017».

«Вважаю, що до цієї заяви слід прислухатися, адже витрата величезної кількості грошей із держбюджету за нинішніх умов справді може підірвати економіку України, яка лише починає потроху виходити з глибокої кризи. Розмови про інвесторів чи спонсорів, що буцімто профінансують більшу частину витрат, не варто сприймати серйозно (згадайте такі ж розмови перед футбольним Євро-2012 – у значно сприятливіші для інвестицій часи!)», – доводить свою думку автор петиції.

51521

Також він наголошує ще на безпековій та морально-етичній стороні.”Проведення конкурсу навіть у Львові чи, скажімо, Чернівцях (не кажучи вже про Одесу чи Дніпро) за нинішніх умов тотальної російської агресії не можна буде достатньо убезпечити”, -пояснює Дмитро Данильчук, ініціатор петиції.

З моральної точки зору застереження полягає в несумісності проведення масового розважального заходу в країні, де щодня ллється кров, де щодня гинуть і зазнають каліцтв її захисники та мирні жителі.

“Тому закликаю підтримати звернення до Президента України, у віданні якого – зовнішня політика держави, з проханням від імені Українського народу передати право на проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» наступній за набраними балами країні-призерці. Тобто Австралії”, – наголосив автор.

За його словами, подарунок наступного Євробачення дружній до України державі, де, крім того, мешкає численна українська діаспора, сприймуть як шляхетний, красивий і мудрий вчинок!

Нагадаємо, що Президенту України запропонували легалізувати проституцію.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!