Українці зможуть дивитися National Geographic у перекладі рідною мовою

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про те, що відтепер передачі американського телеканалу National Geographic Channel будуть доступні глядачам ще й українською мовою.

“Зміни в Переліку іноземних програм: додано чотири телеканали, “National Geographic Channel (NGC)” транслюватиметься українською”, – йдеться у повідомленні Нацради.

Також напередодні, 9 лютого, Національна рада внесла низку змін до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Згідно змін, перелік іноземних програм доповнено двома італійськими програмами «Novela TV» і «Water Planet» і двома латвійськими телеканалами «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)». Крім того, внесено ще деякі зміни стосовно низки телевізійних каналів.

 Доступними для трансляції в Україні стануть такі програми:

 – «Novela TV» (у форматах SD і HD), яка  пропонуватиме глядачам фільмопоказ. Мова програми – польська. Обсяг трансляції – 24 години на добу;

 – «Water Planet» (у форматах SD і HD) – за жанром – пізнавальна.  Мова програми – польська. Обсяг трансляції – 24 години на добу;

 – «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)» – тематика телеканалів – спортивні передачі. Мова програм – російська, українська, англійська. Обсяг трансляції – 24 години на добу.

Як вказується, у всіх програмах немає передач еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів, фільмів, демонстрування яких заборонено на території України, а також реклами.

Giraffa camelopardalis

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!