Умови не ідеальні, але хороші: у Франківську департамент освіти переїхав у нове приміщення

Днями департамент освіти й науки виконкому Івано-Франківської міськради переїхав у нове приміщення на вул. Кардинала Любомира Гузара.

«Галицький кореспондент» вирішив поцікавитись у директора департаменту Ігоря Смаля, коли вони переїхали та що буде із колишнім приміщенням.

Посадовець розповідає, що фактично переїхали вони 1 червня. Затягнулась рокіровка, оскільки приміщення вимагало значного ремонту. А от на вулиці Бандери, 10а мають облаштувати дитячий садок. Проте коли саме він відкриється у департаменті сказати не можуть.

«Є проблеми із бюджетом. А з іншого боку, немає технічного завдання на те приміщення – а це все час і робота. Ми хочемо, щоб садочок працював на повну потужність – десь 120 дітей, а це також призводить до затримки», – пояснює Ігор Смаль.

Він каже, що щоб відкрити такий садок потрібна чимала сума – десь у 2007 році мова йшла про 15 млн грн. «Зараз цю суму можна сміливо множити на два або на три», – каже посадовець.

Нагадаємо, раніше міський голова Руслан Марцінків повідомляв, що освітянам знайшли нове місце на стадіоні «Рух». Але переїхав туди Івано-Франківський міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

«Ми переконали владу, що стадіон це не те місце, де має бути департамент освіти», – каже Смаль та додає, що це і не місце для міжшкільного комбінату, адже приміщення стадіону мали б бути призначені для спортивних структур. Проте для них зробили там непогані умови і якщо з’являтимуться проблеми, їх вирішуватимуть.

Нове приміщення департаменту відрізняється від старого. На Бандери кожен спеціаліст мав свій окремий кабінет, а тепер працівникам довелось розміститись по четверо – п’ятеро.

«Тут гарні, високі, світлі приміщення. Можливо трохи шумно, але до цього можна звикнути. Не скажу, що умови ідеальні, але хороші. Ми зробити косметичний ремонт і всі меблі забрали сюди», – зауважує головний освітянин.

Проблемними залишились тільки коридори, вбиральні і дах, який протікає.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!