В Івано-Франківській ОТГ перейменують вулицю Валентини Терешкової

Бригада декомунізаторів, створена на Прикарпатті, не припиняє своєї роботи і під час карантину.

Зараз вона працює над тим, щоб перейменувати вулиці, названі на честь Валентини Терешкової. Про це повідомляє директор обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери Ярослав Коретчук, інформує “Суспільне“.

Нещодавно вони спрямували звернення до Черніївської сільської ради про те, що на її території є вулиця, названа на честь Терешкової. Це космонавт, а сьогодні – ще й депутат Державної думи Російської Федерації. 

“Вона активно підтримувала окупацію Кримського півострова, а нещодавно виступила у думі з ідеєю обнулити терміни для Володимира Путіна. Тобто щоб він знову був президентом. Вважаємо, що не може бути на Прикарпатті вулиць, названих на честь таких одіозних особистостей”, – каже Ярослав Коретчук.

Із Черніївської сільської ради, за словами директора музею, декомунізатори отримали відповідь про те, що село увійшло до складу Івано-Франківської ОТГ. Тож листа з вимогою перейменувати вулицю переадресували на розгляд Івано-Франківської міської ради.

Також бригада декомунізаторів під час карантину виявила, що не позбулися старих, комуністичних назв в окремих населених пунктах Коломийського району.

“Листи про перейменування надсилатимуть і туди”, – запевнив Ярослав Коретчук.

Нагадаємо, на Прикарпатті перейменують одне із найдавніших сіл.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!