В Івано-Франківську активісти вважають, що на об’їзних вулицях треба заробляти

Голова громадської ради з контролю за використанням коштів на експлуатацію, капітальний та поточний ремонти доріг в місті Івано-Франківську Михайло Панчишин звернувся до міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа з проханням створити комісію, яка би перевірила ремонт таких вулиць, як Тичини, Хоткевича, Сагайдачного, Йосипа Сліпого, Кисілевської, Деповську та набережну імені Стефаника.

Також Панчишин зауважив, що в Івано-Франківську слід давно визначити статус об’їзних доріг. Якщо набережна імені Стефаника – об’їзна, вважає він, то вона мала би заробляти гроші на тих фурах, які руйнують дорогу…

Крім цього, Михайло Панчишин нагадав, що щороку громадська рада надсилає свої пропозиції щодо ремонту вулиць Івано-Франківська. Проте є кілька вулиць, які ніхто так і не хоче включити у список, які потребують ремонту це – Кармелюка, Ленкавського і Левицького.

«А вони дуже важливі для розвитку інфраструктури міста, – сказав Панчишин. – Усі три вулиці треба робити, а вони за три роки проект на одну вулицю ніяк не можуть виготовити. Якщо місто зробить ці вулиці, то вся ця частина розвантажиться, і по набережній, Довгій та Короля Данила буде їздити значно менше машин».

IMG_0795

Нагадаємо, що представники ради з контролю за використанням коштів на експлуатацію, капітальний та поточний ремонти доріг в місті Івано-Франківську  хочуть вивчити чи звужувалася вулиця Тичини під час ремонту.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!