В Івано-Франківську громадський активіст порадив міському голові спуститися на землю

В Івано-Франківську громадський активіст Тарас Дем’янів звернув увагу міського голови Руслана Марцінківа на роботу КП «Муніципальна інспекція з благоустрою». Активіст переконаний, що організація не справляється із своїми функціями.

“Пане Руслан, а за що ви платите заробітну плату керівнику та працівникам комунального підприємства «Муніципальна інспекція з благоустрою»? Де їхня робота? Де звітність? Куди ви витрачаєте кошти громади? Ви їх просто крадете через створені вами ж комунальні підприємства”, – написав Дем’янів у групі “Комуналка ІФ” у соціальній мережі “Фейсбук”. – Чи звертатися в прокуратуру та НАБУ, щоб перевірили діяльність комунального підприємства «Муніципальна інспекція з благоустрою» та заставили повернути виплачені їм заробітні плати? Як так сталося, що створили інспекцію, а вона не працює? Стихійна торгівля на вулицях продовжує своє існування. Центр міста потерпає від неприбраного сміття. Ось Вам доказ. Центр міста, а саме прибудинкова територія між будинками по вулиці Галицькій, 47 та 49, що знаходяться навпроти універмагу “Прикарпаття”.

Як написав чоловік, вже тиждень лежать купи сміття. Від їхнього гниття йде неабиякий стійкий “аромат”. І спитав: чи інспекторів проблема не хвилює? Так, Тарас Дем’янів порадив починати діяти Марцінківу та його підлеглим. Інакше почнуть діяти громадські активісти.

“І буде вам турне містом по “святих” місця у сміттєвому контейнері, – пригрозив він. – Опустіться з неба на землю, бо доведеться вас патиками збивати”.

1

2

3

4

5

6

Нагадаємо, що в Івано-Франківську планують створити комунальний притулок для тварин.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!