В Івано-Франківську міську раду вдруге балотуватиметься тільки половина з діючих депутатів-свободівців

Від «Свободи» вдруге не кандидуватимуть у міську раду Тарас Бережанський, Віталія Дідич, Олег Войтичук, Андрій Гнатів, Віталій Голутяк, Олег Клипич, Іван Маркута, Роман Микула, Лариса Олексин, Богдан Полковник, Михайло Сеньків та Юрій Шуляр.

А депутат Наталія Голодюк цього разу піде не в міську, а в обласну раду.

Нижче пропонуємо читачам ознайомитися із списком кандидатів у депутати Івано-Франківської міської ради від ВО «Свобода». До слова, очолив список екс-народний депутат Руслан Марцінків.

Абрам’як Сергій Михайлович – 37 округ

Бевський Олег Зіновійович – 34 округ

Бурко Віталій Миколайович – 18 округ

Вагилевич Мар’ян Володимирович – 36 округ

Вітенко Микола Іванович – 19 округ

Гавриш Петро Орестович – 41 округ

Гаргат Володимир Федорович – 6 округ

Горан Оксана Михайлівна – 9 округ

Гоянюк Ольга Миколаївна – 31 округ

Григорів Надія Миколаївна – 30 округ

Грималюк Андрій Васильович – 35 округ

Джус Ірина Богданівна – 11 округ

Дротянко Вікторія Володимирівна – 1 округ

Дубас Ярослав Володимирович – 24 округ

Загурська Надія Лаврівна – 5 округ

Загурський Олег Васильович – 26 округ

Іванова-Комарщук Олександра Анатоліївна – 32 округ

Капустяк Олег Іванович – 29 округ

Карабин  Наталія Богданівна – 28 округ

Качанко Олександр Іванович – 33 округ

Квасна Тетяна Миколаївна – 10 округ

Кімачук Роман Михайлович – 25 округ

Котович Ростислав Володимирович – 22 округ

Лемчак Олег Володимирович – 39 округ

Максимчук Ігор Євстахович – 27 округ

Малярчук Михайло Володимирович – 16 округ

Марцінків Роман Богданович – 12 округ

Муравйова Леся Іванівна – 8 округ

Онуфріїв Роман Михайлович – 42 округ

Павликівська Уляна Василівна – 14 округ

Продан Маріанна Василівна – 17 округ

Романюк Сергій Васильович – 2 округ

Савчук Оксана Василівна – 13 округ

Синишин Віктор Іванович – 15 округ

Скиданчук Василь Михайлович – 21 округ

Стефанко Сергій Львович – 7 округ

Строїч Андрій Петрович – 3 округ

Терешенко Лілія Альбертівна – 20 округ

Тютюник Андрій Богданович – 38 округ

Харук Роман Романович – 4 округ

Шевчук Ігор Михайлович – 23 округ

Яцинович Микола Ярополкович – 40 округ

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!