В Івано-Франківську на комісії з питань екології обговорили питання про користування надрами

Сьогодні, 19 травня, в Івано-Франківську відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. Розглянули низку питань про надання дозволів на користування надрами.

Першим розглянули проект рішення обласної ради “Про погодження надання у користування ділянки надр з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) нафти, газу природного, конденсату Гошівської площі, шляхом продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами”. Площа ділянки 44,5 кв. км. Комісія погодила у користування ділянки надр задля геологічного вивчення нафтогазоносних надр.

Обговорили також проект рішення обласної ради “Про погодження надання ТОВ “Наукове виробниче підприємство Магістраль-сервіс” у користування ділянки надр”. Лючківсько-Березівська площа, про яку йде мова, погоджена обласною радою на продаж. «Магістраль-сервіс» може взяти участь в аукціоні на загальних підставах, підвели підсумок у комісії.

Нагадаємо, комісія з екології підтримала надання дозволу Липівському кар’єру.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!