В Івано-Франківську анонсували громадські слухання, де обговорять зміни до генплану

Сьогодні, 26 липня, розпочалася процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Внесення змін до генерального плану м. Івано-Франківська».

Про це повідомили на сторінці “ДМАКС виконкому Івано-Франківської міської ради”.

Новий проект генплану був розроблений ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю. М. Білоконя на замовлення Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради за рішенням сесії міської ради № 70-11 від 15.03.2017р. «Про внесення змін до генерального плану м. Івано-Франківська суміщеного з історико-архітектурним опорним планом міста».

“Ознайомитися з документацією проекту можна в робочі дні з 8-00 по 16-00 в Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини за адресою вул. Незалежності, 9, поверх 5, каб. 504. Пропозиції подаються і реєструються в каб. 501 до 26.08.2018 р.” – йдеться у дописі.

Основне креслення генерального плану можна побачити в холі міської ради, що на Грушевського, 21, на 1-му поверсі і в холі Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини біля каб. 501.
Також є можливість завантажити зображення: http://www.mvk.if.ua/uploads/files/48138-genplan-zminy.zip

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!