В Івано-Франківську школярам показали моновиставу про Івана Мазепу

Сьогодні, 4 грудня, в обласній філармонії в рамках заходів до Дня Збройних сил України та задля популяризації військово-патріотичного виховання молоді відбулась презентація історичної монодрами «Мазепа».

«Організаторами цього проекту є три дружні структури – це благодійний фонд «Україна Інкогніта» та її президент Анатолій Матвієнко, Івано-Франківська ОДА та Хмельницький монотеатр «Кут», який очолює заслужений артист України Володимир Смотритель», – розповів начальник Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак.

На моновиставу «Мазепа», яку показали в Івано-Франківській обласній філармонії прийшли учні старших класів шкіл міста.

«Ми повинні будити в собі ось той козацький дух, не заспокоюватись на досягнутому, а як Мазепа, йти до кінця», – зазначив Володимир Федорак.

Також, начальник Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА розповів про те, що це буде не єдина вистава, що планується провести 18 грудня спеціальний показ вистави до дня Святого Миколая для дітей молодшого шкільного віку.

«Книжка, дати, книжка, дати, це втомлює, а от вистава на історичній основі про таку визнану історичну постать – це дуже круто і набагато цікавіше», – поділилась своїми враженнями Людмила, учениця 11 класу.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!