В Івано-Франківську соцпрацівники вилучили чотирьох дітей з неблагополучних сімей (фото)

Учора, 20 серпня, міжвідомча дисциплінарна команда по роботі з дітьми в мікрорайонах Івано-Франківська відвідали сім сімей з дітьми за місцем їх проживання.

Сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, перевіряли начальник та працівники служби у справах дітей, начальник відділу ювенальної превенції ВП ГУНП в Івано-Франківській області, директор Центру Практичної психології та соціальної роботи Департаменту освіти та науки, лікар-нарколог та лікар-психіатр. Про це інформує у соцмережі Служба дітей ІФ.

За результатами обстеження житлово-побутових умов сімей встановили, що батьки не створили належних умов для проживання та повноцінного розвитку дітей. На батьків склали адміністративні протоколи за ухилення від виконання ними своїх обов’язків та зобов’язали привести житло в належний санітарний стан. Так, четверо дітей влаштували в заклад соціального захисту. А одну малолітню дитину разом з матір’ю госпіталізували, аби обстежити стан здоров’я. Ці сім’ї надалі перебуватимуть під наглядом соціальних служб. 

Нагадаємо, на Богородчанщині горе-матір занедбала п’ятирічну дитину.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!