В Івано-Франківську відбудеться книжкова виставка «Сторінками української книги»

В Івано-Франківську презентуватимуть книжкові видання прикарпатських авторів. 6-7 листопада у приміщенні галереї «Бастіон» відбудеться презентація друкованої продукції «Сторінками української книги».

Про це йшлося під час робочої наради за участю заступника директора департаменту – начальника управління інформаційної діяльності департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Василя Артима, голови обласної Спілки письменників України Євгена Барана, представників мистецького осередку та видавців Прикарпаття.

Виставка-презентація буде присвячена Дню української писемності і мови та 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

Упродовж двох днів, у рамках яких відбуватиметься захід, присутні матимуть змогу переглянути фотовиставку місцевих авторів «Від Революції Гідності до сьогодення» та переглянути «Календар покоління гідності», виданого за результатами конкурсу дитячих малюнків, ініційованого департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Також відбудеться презентація книг, виданих у 2015 році за сприяння обласного бюджету, та автограф-сесії письменників Прикарпаття.

За участю науковців Львова, письменників, видавців, священиків, учнівської та студентської молоді засідатиме «круглий стіл» на тему «Як будувати рідну хату».

14

Фото – “Відомості“.

 

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!