В Івано-Франківську відкрили готель для котів

Днями в Івано-Франківську відкрили хостел для котиків “Пані Коцька”.

Тепер за адресою Лепкого 6а пропонують перетримку для домашніх улюбленців на час відсутності власника, розповідає власниця Галина Шавлай.

У якості номерів котам служитимуть клітки розміром 77х52х62 см. В них є лоточок, пластикова лежаночка з матрациком або картонний будиночок. Для улюбленців передбачені прогулянки в спеціальній кімнаті для ігор, а також своєчасне годування та прибирання. Вартість доби в такому хостелі коливається від 120 до 150 гривень, залежно від терміну перебування.

Зазначається, що заклад надаватиме допомогу котикам-сиротам. Для цього передбачені дві карантинні клітки в окремому приміщенні, для перевірки стану здоров’я пухнастого гостя протягом семи днів. Потім тваринок переселятимуть у загальні номери. Сироти отримуватимуть всю необхідну для них допомогу, зокрема і в питаннях прилаштування:

“Такі послуги зможемо надавати лише за умови матеріальної допомоги зі сторони небайдужих людей та благодійників. Ми особисто відраховуватимемо до сирітського фонду 5% від обороту та робитимемо свою роботу на волонтерських засадах”, – зазначає власниця хостелу для котів.

Нагадаємо, Франківців закликають залишати воду для чотирилапих.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!