В Івано-Франківську відкрили клуб для дітей

В часі святкування Дня Незалежності України в Івано-Франківську відкрили клуб за місцем проживання «Глобус», що на вулиці Набережній. Заклад відновив роботу після 10-річної перерви. Також у цих стінах працюватиме Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Про це йдеться на офіційній сторінці міського голови Руслана Марцінківа. 

Раніше в цьому мікрорайоні не було клубу за місцем проживання, а тепер приходитиме дітвора з усього міста. Адже як розповіла директор Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Оксана Василик, тут проводитимуть гурткову роботу з краєзнавства та спортивного туризму.

Народний депутат Оксана Савчук розповіла, що згодом тут з’явиться ще й альпіністська стінка, де зможуть тренуватися не лише діти, а й дорослі.

«Батьки разом з дітьми зможуть прийти сюди та навчитися чогось нового. Сподіваюся, що це дозволить підліткам розвиватися не лише фізично, а й творчо», – розповіла Оксана Савчук.

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що раніше приміщення було в жахливому стані. Але його вдалося відновити для майбутнього покоління франківців.

«Такого центру краєзнавства у місті не було – ми його створили. Тому впевнений, що ходитимуть сюди люди не лише з цього мікрорайону, а й з цілого міста. Адже це дуже цікаво для маленьких мандрівників. Особливо приємно, що відкриваємо його в часі святкування Дня Незалежності. Адже це свято – це не тільки святкування. А насамперед – це хороші справи для нашої держави. Щоб мешканці бачили, що майбутнє є в цій країні. І це майбутнє тут, у Івано-Франківську», – підсумував Руслан Марцінків.

Загалом, в місті розвивається позашкільна освіта – тут діють 13 позашкільних закладів, які відвідують понад 12 тисяч малюків.

До теми: Вона зразкова: в Івано-Франківську реставрують вулицю, яка незабаром стане пішохідною (фото)

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!