В Івано-Франківську завершують ремонт дитячої лікарні

Масштабні ремонти тривають в Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні на вулиці Чорновола. Тут завершують капітальні ремонти у інфекційному відділенні для найменших діток та в холі закладу.

Директор міської дитячої лікарні Ольга Бойчук розповіла, що понад 30 років у закладі ремонтів не відбувалося. Та зараз все змінилося.

За останні два роки, у закладі замінили всі вікна, відремонтували соматичне відділення, їдальню та весь третій поверх. Тепер облаштовують відділення для дітей від 1 місяця до 1 року. Всі палати матимуть свій санвузол та пеленальний столик. Крім того, кабінет старшої медсестри перенесли і переобладнали це приміщення у зручну двомісну палату. Також замовили нові меблі.

Оскільки це дитяча лікарня, то її зроблять максимально комфортною для дітей. Палати розфарбують у різні кольори, а також на стінах з’являться яскраві малюнки – щоб діткам було цікаво і вони не боялися лікарів.

“Раніше, хто пам’ятає, ти заходив в цю лікарню і так трохи депресувати починав. Зараз же заклад ремонтується – тут відбуваються важливі зміни. Ми визначили медицину, зокрема дитячу, пріоритетною для міста. Адже маленькі франківці – це майбутнє нашого міста. І важливо, щоб їхнє лікування відбувалося у комфортних умовах та з сучасним обладнанням”, – розповів міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, Цьогоріч на Прикарпатті збудують та відремонтують 52 школи і дитсадки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!