В Івано-Франківську зняли проморолик про Яремче

Яремче – перлина Карпат. Таку назву отримала презентаційна стрічка про одне з найвідоміших міст карпатського краю. Фільм знятий з ініціативи Яремчанського осередку Української Галицької Партії. У короткому ролику показано найпопулярніші туристичні місця та маршрути, неповторну красу гір та вікові традиції гуцульського краю.

«Маємо цінувати і любити край, в якому живемо. Саме цей мотив Українська Галицька Партія хотіла донести глядачам, створюючи ролик. Яремче – це серце наших гір. І ми ділимось частинкою серця, щоб показати, в якому чудовому світі ми живемо. У світі, який потрібно оберігати, розвивати і робити кращим», – говорить голова Яремчанського осередку УГП Ігор Макарук.

«В ролику ми хотіли показати усю красу карпатського краю, поєднання автентичного та сучасного, туристичну привабливість. У фоні звучить музика відомого галицького композитора Мирослава Скорика, яку він написав ще у 80-х роках. Це вже другий кінематографічний доробок Української Галицької Партії. Першим став короткометражний фільм про сучасний і древній Галич. Він був дуже позитивно сприйнятий глядачами. Саме це надихнуло нас на наступну роботу», – прокоментував створення ролика про Яремче голова обласної організації УГП Любомир Романчук.

Над фільмом працювала творча група під керівництвом медіахудожника Дениса Овчара. Автор тексту та голос за кадром – відома мисткиня Людмила Лінник-Савка. Виробництво: DenFilm media studio.

Переглянути можна тут:

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!