В Івано-Франківську з’явилося нове комунальне підприємство

Сьогодні, 8 червня, в Івано-Франківську відбулось засідання позачергової сесії міської ради.

Депутати розглянули питання про припинення діяльності комунальної установи «Івано-Франківський міський центральний стадіон «Рух» шляхом його перетворення в комунальне підприємство «Івано-Франківський міський центральний стадіон «Рух».

«Враховуючи те, що до цивільного кодексу вступають в силу зміни і ми згодом не зможемо утворювати КП шляхом перетворення, а шляхом ліквідації. Тому ми вирішили скликати позачергову сесію», – розповідала Надія Кедик.

Підприємство створили, щоб популяризовувати фізичну культуру та спорт, проводити масові спортивні та культурні заходи. Основними завданнями новоствореного КП є, зокрема, створення необхідних умов для проведення футбольних матчів за участю команд в національних матчах України та в міжнародних офіційних і товариських зустрічах, ремонту об’єктів спортивної споруди та її утримання.

 Зауважимо, що розмір статутного капіталу КП становить десять мільйонів гривень.

Керівника змінювати не будуть. Ним залишиться головний тренер МФК “Прикарпаття” Володимир Ковалюк.

“Ковалюк так як і був, так і залишиться. Він справляється. Просто ми повинні привести статут до відповідності чинному законодовству. Роками ми до цього не бралися, а тепер почали вкладати гроші у стадіон, тому треба зробити все згідно зі закону, щоб не мати потім проблем”, – пояснив Марцінків.

Нагадаємо, у Франківську поліція просить облаштувати стадіон відповідно до вимог

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!