У Калуші на благодійному ярмарку зібрали майже 4500 гривень

У виставковій залі Калуша відбувся благодійний ярмарок «Любов – це…», який організували ГО «Інвест» та церква Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ.

Настоятель церкви Федір Мороз — капелан, який за потреби перебуває в зоні бойових дій на Сході України. Благодійні кошти від різноманітних акцій та концертних програм спрямовують на організацію поїздок на Схід. Також діти недільної школи готують сувеніри та малюнки, батьки та парафіяни — збирають для воїнів  найнеобхідніші речі та предмети гігієни, а ще — готують пироги, передають домашні смаколики, розповіла «Вікнам» вчитель недільної школи Наталія Мельник.

Зокрема, в рамках акції «Вишиванка для солдата» воїнам на передову передали вишиті сорочки, щоб вони служили для них оберегом. Уже декілька років поспіль парафіяни на чолі з отцем Федором приймають на відпочинок дітей із Маріуполя. А цьогоріч на Різдво в Калуші гостювали діти з села Кримське Луганської області. Долучаються до цієї доброї справи не тільки парафіяни церкви, але й підприємці та величезна когорта небайдужих калушан.

Спеціально на благодійний ярмарок під назвою «Любов – це…» батьки та учні недільної школи церкви Різдва Пресвятої Богородиці приготували домашню випічку, яку реалізовували на ярмарку. Особлива подяка Любові Тимків — мамі учня недільної школи, який доїжджає із села Верхня. Вона разом із синочком Максимом майстерно оформила торти, прикріпивши до кожного шматочка сердечко з побажаннями. Приємно було дітям, коли відвідувачі ярмарки віддавали перевагу саме тій продукції, яку вони приготували з батьками.

Організатори ярмарку висловлюють подяку всім кулінарним майстриням: Валентині Боднар, Оксані Уграк, Світлані Паламар, Галині Дубок, Вірі Кицман та Лілії Кацедан.

До ярмарку долучилися також учасники гуртка «Шахи», що працює при кімнаті школяра під керівництвом Галини Шевчук. А рахат-лукум із ківі та фундуком, який пропонував відвідувачам ярмарку учасник гуртка Олег Міхальський, сподобався чи не найбільше.

На ярмарку вдалося зібрати 4349 гривень, які, за словами Федора Мороза, будуть використані на пальне до зони ООС. Священик відвезе на передову зібрані калушанами продукти та необхідні речі.

Нагадаємо, На Прикарпатті дітям-сиротам передали подарунки з Філадельфії

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!