В нову муніципальну поліцію будуть набирати людей з вищою юридичною освітою

Сьогодні, 29 лютого, відбулась презентація нової Муніципальної інспекції з благоустрою Івано-Франківська.

Начальник департаменту комунального господарства Івано-Франківська, Михайло Смушак, зазначив, що в перший день, коли оголосили про набір інспекторів муніципальної поліції, то отримали близько 10 заявок.

Зокрема, Смушак розповів про те, що нових інспекторів будуть готувати за допомогою пам’яток, де буде зазначено їхні права та обов’язки.

смушак

“Ми виготовляємо пам’ятки для кожного інспектора, щоб він знав за що відповідає, його обов’язки, які бувають заходи і як він повинен себе поводити”, – розповів начальник департаменту комунального господарства.

Навчання нових інспекторів стартує 20 березня та буде тривати близько 10 днів. Крім того, Михайло Смушак додав, що вони зацікавленні взяти на ці посади людей, які не тільки хочуть працювати і заробляти гроші, а й мають бажання змінити місто на краще.

Стосовно підбору кадрів, то в департаменті створять відповідну комісію, яка буде цим займатися. Головним критерієм відбору є освіта, принципово юридична, оскільки часто виникатимуть багато конфліктних ситуацій. Другим критерієм є вік.

“Для нас принципово, щоб це була молода людина, можна без досвіду роботи, але в якої горять очі та яка щось хоче робити для міста”, – підсумував Смушак.

Нагадаємо, що нова муніципальна поліція буде патрулювати на велосипедах та скутерах.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!